Adressen

Therapeuten


Groningen

Groningen
Leida Wieland - Folkingestraat 27, 050-313 09 25 mevlana@mevlana.nl
Haren
Yvonne Buist-Kas, Schepersweg 21, tel 050 - 534 46 58 www.kleurijkharen.nl


Friesland

Appelscha
Femmy Meijer - Boslaan 48, Tel: 0516-785090 femmy@createandflow.nl
Gorredijk
Caroline Dijkstra "Praktijk Hilarion" - Trimbeets 18 www.praktijkhilarion.nl
Oppenhuizen
Frederiek Roodenburg - de Bou 1, 0515 - 55 87 87 www.crea-express.nl
Wijckel
Hannie van der Bos - M. van Coehoornweg 9, 0514 - 60 48 27 / 06-46451648 www.unitybodytalk.nl
Harich
Esther van Riet, v.d. Feltzstraat 6, 0514 - 604 245 - www.esthervanriet.nl


Drenthe

Dalen
Praktijk Rooskleurig- Marielle Schipper, Vossebelt 19, 06-51546252, www.praktijkrooskleurig.nl
Dwingeloo
Femke van Elferen - Eemster 17, 0521 590283 www.feelingbetter.nl
Emmen
Christo Arya-Marga Anch - Laan vh. Kwekebos 49, 06 30641974 pleandra8@live.nl

Overijssel

Deventer
Odilie: Eva Hengstenberg - Brinkgreverweg 42/44 - 06-81974177 www.odilie.nl
Enschede
Clary Beuker-Kuijper -Oldenzaalsestraat 733 - 053-4330313 beuker_007@hetnet.nl
Hengelo
Nathalie Brinkman - Bornsestraat 24
Markelo
Maria Vincent - Koekoekslaan 75 B - 06 2702 1351, www.truesoulcolours.org
Oldenzaal
Astrid Baumann - Dellenbeekstraat 48 - 0541-521723 - aln.baumann@kpnmail.nl
Rijssen
Jeannette Brouwer-Aanstoot, Kattenhaarsweg 86 - +31 612883269 - www.dekrachtvankleur.com
Schalkhaar
Alcyone Advies - Tonny Abrahams - Kerkstraat 2 - 06-49747499 www.alcyoneadvies.nl
Wesepe (bij Deventer)
De Windroos: Marianne den Hertog - Kikkerspad 7, 0570 - 53 11 57 www.windrooswijzer.nl


Gelderland

Arnhem
Esther J. Peek - P. Hendrikstraat 45-2, 026-442 28 10 estherpeek@live.nl
Liedwien Hermus- H.P.Marchantstraat 41, 026 3233678 liedwien@innersights.nl
Ghislaine Laenen - Brouwerijweg 106, 026 379 4374 g.laenen@introweb.nl
Heumen
Praktijk voor Kinder- en Jeugdtherapie - Molenstraat 8 - 6582AE Heumen - 0652342566 - www.irmakinderjeugdtherapie.nl
Oosterhout GLd.
Jacinta Kogelman - Oosterhoutsestraat 54, 0481-355909 www.studiozafaran.nl
Putten
Margreet de Vries-van Kooij - Julianalaan 39, 0341 - 350750
Silvolde
Meriam Jansen- De Breide 72A, 06-55507082, info@meriterra.nl
Teuge
Praktijk BalanceResonance Agnes Braakman-Sprenkels - Teugseweg 18, 06-51538465 , www.balanceresonance.nl
Weurt
Yvo Heinen, Repkesstraat 42, 0246 776559, s.zwaan2@chello.nl
Wichmond
Joke Houwers - Hackforterweg 17, 0575 555570 info@haroeach.nl
Winterswijk
Chantal Meeusen-Menzing - Gen. Berenschotweg 31, 06 - 10569823 www.praktijksowilo.nl
Zutphen
Inner Kailash, Elzanne de Kroes - Tengnagelshoek 10b, 06 83408095 elzannedekroes@hetnet.nl
Lia Weijts, Praktijk Colourwise - Stokebrand 476, 0575-469369 lia@colourwise.info www.colourwise.info


Flevoland

Lelystad
Anna Delahay - Schoener 36-37, 0320 - 254397 a.delahay@chello.nl


Noord-Holland

Aerdenhout
Petra Smitshuijzen - Spiegelenburghlaan 6, 06-27096160, www.liefdevolleven.nl
Amsterdam
Abhilasha Brandt - Topaasstraat 25, 020 - 675 55 33 rightremembering@gmail.com
Marije van den Hoek - IJsbaanpad 68 F, 020 - 7851051www.praktijk-voor-coaching-en-hsp.nl
Helen Poolman - Speerstraat 15, 06 141 53 525 purelife@purelifestyle.nl
Betsy Schuurman - Betsy's Remedies, 06-84308001 betsysremedies@ymail.com
Irene Stuitje - Overtoom 371 d, 06-53835959 www.Change2Ability.com
KleurBalans - Jacqueline Wouters, Middenweg 75 hs, 06-14704752 kleurbalans@gmail.com
Badhoevedorp
Lies Kerkstra - Torricellistraat 13, 020 - 659 58 70 www.praktijklevenswijze.nl
Bussum
Maaike Driessen -Isaac Da Costalaan 26, 06-41426901 - www.colorawareness.nl
Egmond-Binnen
Ariane van Soest - Herenweg 114, 072 - 5063680 www.tisane-consult.nl
Enkhuizen
Monika Nockemann - Populierenlaan 7, 0228-31 33 51 m.nockemann@quicknet.nl
Haarlem
ZIEZO atelier voor kleurentherapie, Jeannette Cramer - Kloosterstraat 38 zwart , 0619664033 jeannettecramer.wixsite.com/ziezo
Eva de Jong - Scheltemakade 15, 023 - 548 20 18 eva@aura-soma.nl
Sabine Rijssenbeek - Heemstede, Camplaan 3, 06 - 14165605 www.thecolorcompany.nl
Hannah van der Schee - Corn. Schoonstraat 3, 023 - 532 64 41 www.helende-consulten.nl
Ellen Smit, Jan Gijzenkade 171, 023- 5371245
Hilversum
Titia de Wolf - Seinstraat 62, 035 - 6280688 titiadewolf@xs4all.nl
Hoofddorp
Jescica Colenbrander - Sonderholm 56, 023 5554953 www.kleurensysteem.nl
Afra Koomen - Goudplaat 26, 023 561 81 01 www.afrakoomen.com
Koog a/d Zaan
Wil van Zoelen - Parkzicht 77 - 075 6221875
Oostzaan
Astrid de Kruiff - Noordeinde 85, 075 6846430 - www.alore.nl
Schagen
Praktijk Aromarosa, Monique Koelman - Stavleu, Witte Paal 111, 06 29506667 - www.praktijkaromarosa.nl
IJmuiden
Marij Duijsters, Meeuwenlaan 44, 06-839 40 860- marij.duijsters@gmail.com - colourfulenergies.nl
Zandvoort
WellnessPraktijk Ixchel - Nadine Schoonebeek - Tolweg 14, 06-39486806 - www.praktijkixchel.nl


Zuid-Holland

Alphen a/d Rijn
Stelle Robertson - Rembrandtlaan 1, 0172-495475 info@schotsekeuken.nl
Den Haag
Amanda Eek - Colors4Life - Rijsbes 7,amanda@colors4life.nl - www.colors4life.nl
Betty Vetter - Irisstraat 195, 06 - 3612 4816
Godelinde van Eerten - Trompstraat 268, 070 - 363 48 85 skydancer@euronet.nl
Tara Lotus- Maneesha de Gier -Theresiastraat 266, 070 3854313 www.taralotus.nl
Den Haag-Leidschenveen
Praktijk voor Healing, Kennis en Bewustwording, Yona Klingler - Polderweg 10, 06 55 107 925 www.yonapraktijk.nl
Dordrecht
Praktijk De Goudiep, Margot Sluijters-van Dijk, Iepenlaan 31, 078 6169397 www.goudiep.nl
Gorinchem
Marleen Wessels, praktijk de bosrank, Haarstraat 13, 06-12361458 www.bosrank.com
Honselersdijk
Ineke van der Valk - Fazantlaan 23, 06-42463181 www.kleurbeleven.eu
Leiderdorp
Margot Voshol - Merelstraat 57, 071 - 589 50 90 margotvoshol@hotmail.com
Oostvoorne
Ilbina Heerema - Gentianenlaan 21, ilbinaheerema@hetnet.nl
Herkingen
Lygoria Poppelier-Pruyn - Kaaidijk 19, 0187 - 66 95 34 poppelier.pruyn@planet.nl
Rotterdam
Annelies van Boxel - Corn.Outshoornstraat 36, 010 - 458 87 94 Lightbox@upcmail.nl
Voorhout
Silvia Vink-Heemskerk - Voornhof 69, 06 - 10720169 info@kleurigleven.nl www.kleurigleven.nl
Wassenaar
Eline Cointepas, Poortlaan 37, 070 - 517 77 73 www.praktijksirius.nl


Utrecht

Amersfoort
Praktijk Auraroza: Rose de Visser - Mosselkreek 9 - 06 41 83 63 53 www.auraroza.nl
Bilthoven
Margrietha van Huyzen - Planetenbaan 99, 030-228 0092 www.healingpraktijk.eu
Bunnik
Irma Stoop - Burg. v/d Weyerstraat 1, 030 - 656 15 08 irmastoop@casema.nl
De Bilt
Susan Riep - Westerlaan 35, 030 22 10 898 riep54@hotmail.com

Utrecht
Mavis Rikumahu - Oudegracht 288a, 030- 2319 962 www.angelshop.nu
Veenendaal
Brigitte Sütmuller - Sterrenwacht 75, 0318 - 52 94 60
Vianen
Ludy Hoogeveen - Goudenregenstraat 22, 06 14679548 ludyh@xs4all.nl
Zeist
De Kleine Kolibri - Rolinka van der Hoeven - Zeisteroever 56, 030-6952203 www.dekleinekolibrie.nl


Noord-Brabant

Baarle-Nassau
Constance Hobbelen CHAQ'coeur - Reuth 4a, 013 518 1894 www.mensendieradvies.nl
Bergen op Zoom
Thea Dekkers - Antwerpsestraatweg 318, www.healingcolours.nl
Breda
Pauline van Oirschot, Boschstraat 125, 076-5151474 pauline@chi-levenskracht.nl
Budel
Marion van Hunsel - Weth. van Hunselstraat 2a, 06 293 23 958 www.praktijkodin.nl
Dussen
Ankh Brandt -Oude Zeedijk 7, 0416-392277 ankh.brandt@planet.nl
Eindhoven
Francis Smulders - Keverberg 74, 040 - 252 90 14 www.praktijkfrancissmulders.nl
Roosendaal
Ellen Lebbink-van der Velden - Lavadijk 139, 06 280 24 005, www.eptah.nl
Veldhoven
Suzy van Osch - Ginkgo Praktijk De Bleker 27 040 2536770 www.ginkgo-veldhoven.nl
Waalre
Tineke Kivits - Pastoor vd Heijdenstraat 5, 040 - 221 38 79 cckivits@hotmail.com
Woudrichem
Colinda den Haan - Oudendijk 27, 06-24581324 colinda.den.haan@ziggo.nl


Zeeland

Cadzand
Brigitte Stufkens-Geerlings, Mariastraat 45, info@lacordelle.nl
Westkapelle
Janneke de Nooijer- Wisse, Zuidstraat 113, www.dezunne.nl

Limburg

Geleen
Marlo Janssen - Henri Hermanslaan 260, 046-4757745 L.Janssen89@kpnplanet.nl
Heerlen
Carry Straeten - Elandstraat 5, 06-16432417 bewustsamenzijn@home.nl
Herten
Jacqueline Muermans - Op de Hoort 55, 06 - 10705238 www.solar-logos.nl
Heythuysen
Trudi Bergs-Verbeek- Geusert 15, 0475-492526 trudiverbeek@home.nl
Landgraaf
Truus Krueger - Burgm. Custerslaan 37, 045 5330913 www.systeem-energie.com
Nuth
Carola Helmes Praktijk Caja energetiCa, Hunnecum 5 www.cajaenergetica.nl
Roermond
Gerda v.d. Berg - Roroweg 2, 0475 - 33 18 41 www.centrumsurya.nl
Voerendaal
Veronika Quaedvlieg - Teggert 116, 045 - 575 06 25 veronika@quaedvlieg.net
Middelaar
Angela Vaars - Heikantseweg 42, angelavaars@hotmail.com

Buitenland


Maleisië

Bandar Baru Ampang

Ampang
Hedie Sizoo-Bodewes, Ampang Prima Condo, block B17-03, Jalan Wawasan 2/5, +6012 917 85 81 hedie9storm@gmail.com

Denemarken

Soulhart: Susse Marianna Smedes www.soulhart.com
Copyright © 2005, 2013 Aura-Soma. webdesign door vormstorm.